Bosch AdvancedAquatak 140 0.600.8A7.D00

TOP 16 v kategórii Vysokotlakové čističe

Bosch AdvancedAquatak 140 0.600.8A7.D00

Vysokotlakový čistič Bosch AdvancedAquatak 140 + príslušenstvo Náhrada za model Bosch AQT 45-14 X 06008A7400. Mobilné vysokotlakové čističe Bosch AQT - silné a...
Garantovaný nákup z MALL.SK

Na sklade • 1 variant2,2 €92 % • 187 101 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 31 805 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,6 €95 % • 85 750 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,49 €91 % • 1 670 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant5 €90 % • 2 389 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €96 % • 793 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,2 €10 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variantPredĺžená záruka6 €98 % • 2 403 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €97 % • 11 835 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená záruka4,9 €98 % • 2 515 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode2,99 €96 % • 5 992 recenziíĎalšie informácie
Do 2 týždňov • 1 variant2,98 €97 % • 2 403 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €95 % • 496 recenziíĎalšie informácie

Kolieska
Druh pohonu
elektrické

• , zakúpené v DOMOSS

Už mám viacej produktov tejto značky .Nemal som žiadny problem.

• , zakúpené v Vozako.sk

Dlho som vyberal spomedzi všelijakých značiek vysokotlakových čističov,ďalej aj podľa výkonu motora a sily čistenia,ale aj podľa ceny konkrétnych čističov. Prečítal som aj veľa recenzií na vysokotlakové čističe.
    Ale záver bol asi jednoznačný pre tento čistič značky Bosch.

• výborný výkon

Zatiaľ sme s ním skúšali vyčistiť zámkovú dlažbu za domom (severná strana - mach). Výborne vyčistil nielen medzery od machu , ale aj celé plochy zámkovej dlažby aj od machu , aj od mastných škvŕn.

Max teplota vody
Kolieska
Druh pohonu
elektrické

Vysokotlakový čistič Bosch AdvancedAquatak 140 + príslušenstvo

Náhrada za model Bosch AQT 45-14 X 06008A7400.

Mobilné vysokotlakové čističe Bosch AQT - silné a flexibilné čistenie.

Výhody pre užívateľa:

Praktický vysokotlakový čistič
Odstráni odolné nečistoty z radu povrchov
Vhodný aj pre čistenie exteriéru automobilov
Veľmi široké príslušenstvo trysiek
Komfortné používanie a mimoriadna pohyblivosť
S veľkými kolieskami a kovovou teleskopickou tyčou
BOSCH AdvancedAquatak 140 s Rýchloprípojka
Držiaky pre ukladanie príslušenstva, káblov a hadice
Vysokotlaková hadica s dĺžkou 8 m

Hubice Rotačná tryska
Variabilné vejárová tryska

Navijak na hadicu Easy-Roll

• , zakúpené v DOMOSS

Už mám viacej produktov tejto značky .Nemal som žiadny problem.

• , zakúpené v Vozako.sk

Ale záver bol asi jednoznačný pre tento čistič značky Bosch.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Ide o záťaž buffalo, ktorá pri prvom použití bežala 10 hodín, takmer nepretržite. Ani sa jej nedotkol.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Rotačná tryska čistí najlepšie.
    • Vydrží dlhodobé používanie.
    • Prevíjanie hadice.
    • Tryska s plochým polomerom s veľkými možnosťami nastavenia.
    • Mohla by byť silnejšia.
    • Existuje len jeden prevodový stupeň.

Vybral som si ho na základe jeho hmotnosti, pretože stroje s podobným tlakom sú minimálne o 5 kíl ľahšie, takže v ňom musí byť nejaký materiál. Jeho čerpadlo je vyrobené z kovu, čo je pôsobivé. Hadicová spojka je plastová, ale môžete ju dostať aj kovovú. Priehľadný plastový konektor ukazuje znečistenie filtra. Očakával som väčší čistiaci účinok, zimné nečistoty z terasy sa zachytávali len zo vzdialenosti asi 15 cm alebo bližšej, pričom sa pohybovali pomaly. Šampón je najlepšie zriediť v dávkovači pracieho prostriedku, pretože ho rýchlo nasiakne. Ideálne na čistenie vecí v dome. Nálepka Bosch sa odlepí. Registračné číslo výrobku sa nachádza za nádobou na prací prostriedok. Posúval som sa, kým som ho nenašiel.

• výborný výkon

• 140 barov
    • Vodný konektor nie je dokonalý s konektorom Gardena....

S výrobkom som veľmi spokojný, zďaleka prevyšuje moje vlastné potreby.

• , prevzaté z Heureka.cz
    • naprosto dostatečný výkon
    • skvělá rotační tryska například na terasy
    • jednoduchá obsluha a uvedení do provozu
    • plastový výstupní filtr - u řady Advanced už bych čekal robusnější variantu
  • , automaticky preložené z Compari.ro

Hľadal som kvalitný výrobok a záležalo mi na tlaku a značke.

• - Kvalitné spracovanie, pravé nemecké remeslo Bosch
    • - Masívny výkon 140 barov
    • - 8 m hadice
    • - Nie je hlučný
    • - Čistí sa veľmi dobre s malým množstvom vody
    • - lacné príslušenstvo: čistiaca hlava na podlahy, súprava na umývanie áut
    • Zatiaľ nič

Zariadenie čistí veľmi účinne. Doteraz som používala len profesionálne práčky (v samoobslužných práčovniach) a musím povedať, že je to oveľa lepšie, ako som očakávala. Začal som s veľmi špinavou terasou, ktorá nebola čistená asi 10 rokov (tak sme dom kúpili). Hlavica mopu na bielizeň čistí ako zo sna. Hlava AquaSurf 250 je tiež celkom dobrá, hoci sa zdá, že spotrebuje trochu viac vody. Napriek tomu 140 barov nie je žiadna hračka. Odstráni farbu z dreva, nech ste ho natreli čímkoľvek. Je vhodný aj na brúsenie namiesto brúsenia. Z kamenného pekáča zoškrabáva pripálenú slaninu a špinu, takže je radosť sa na to pozerať. Trojpiestové kovové čerpadlo s indukčným motorom s výkonom 2100 W predstavuje pôsobivý výkon. Po registrácii sa naň vzťahuje 3-ročná záruka. Príslušenstvo je za veľmi dobrú cenu. A súprava na umývanie auta prekonáva všetku konkurenciu. Celé spracovanie, použitie materiálov je veľmi profesionálne, kvalitné, konkurenti v tejto cenovej kategórii sú v porovnaní s nimi dosť nekvalitné. Môžem len odporučiť! Natočil som malé testovacie video stroja, nájdete ho na YouTube takto: Bosch AdvancedAquatak 140 Testovanie vysokotlakovej umývačky

• , prevzaté z Heureka.cz

vodní filtr je dodáván pouze plastový,teno plast často praská.Náhradní stojí asi 214kč je to v podstatě takové kazítko.