Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

303,90 € Doprava zdarma, Skladom

Vybraná variant

Garantovaný nákup z REDNOD. Ako to funguje?

Garantujeme bezpečný nákup

Nakúpte cez oranžové tlačidlo „Kúpiť na Heureke“ a budete mať istotu, že:

• Platba kartou je bezpečná.
  • Nakúpite len u overených e-shopov.
  • Reklamácia prebehne hladko.
  • A veľa ďalšieho...

Variant v obchode REDNOD

Overené zákazníkmi

Variant v obchode Motozahrada.eu

Variant v obchode arco.sk

Variant v obchode Hurtík, s. r. o.

Variant v obchode Vozako.sk

Variant v obchode zahrada-shop

Vývoj ceny

Získajte prehľad o vývoji ceny vo vami vybranom období.

Aktuálne najnižšia cena: 279,47 €

Stráženie ceny

Aktuálne najnižšia cena: 279,47 €

Špecifikácia

Popis

Auto-Stop systém, vysokotlaková hadica 6 m na bubne, kábel 5 m, pištoľ so 4 rôznymi tryskami, turbo tryska, veľké kolesá pre transport, integrovaná nádoba na čistiaci prostriedok. Držiak na príslušenstvo, vysokotlakovú hadicu a pripojovací kábel. Vrátane trojramennej a rotačnej kefy, čističa terás. Kvalitné mosadzné čerpadlo, indukčný motor. Technické parametre: Sieťové napätie: 230 V Frekvencia: 50 Hz Výkon motora (P1): 3200 W Materiál čerpadla: mosadz Max. prepravný objem: 540 l/h Pracovný tlak: 150 bar Max. tlak: 225 bar Max. čistiaci tlak: 4 bar Max. teplota vody: 40 °C Kolieska pre... Celý popis

Parametre produktu

Hmotnosť
27.8 kg

Recenzie

• zakúpené v OK market

Zatiaľ som ho iba vyskúšal a som spokojný Dobrý tlak jednoduchá výmena nadstavcov väčšia časť vecí je kovová

• zakúpené v StavbaEU.sk

• silne cerpadlo, dostatocny tlak ( zatial som nezmeral realne udaje ci sedia s deklarovanymi )
    • mnoho prislusenstva
    • pomer cena/vykon
    • kompatibilita s Parkside, Bosch AQT, Nilfisk, Stihl, Riwal, Anlu, Cecotec prislusenstvom
    • -uplne zle "Vejarove" trysky , trysky maju cistiaci ucinok a tlak len po okrajoch Vecka, tlak medzi krajmi je uplne nedostatocny
    • vzhladom na zle trysky je cistiaci ucinok sotva priemerny
    • pre lepsi, dokonalejsi cistiaci ucinok je potrebne dokupit nejake adaptery a kvalitnejsie trysky/ kopije
    • dodavane prislusenstvo je celkovo menej "kvalitne" co sa tyka kvality cistenia a tak to vyzera ze vyhoda vysokeho tlaku a prietoku je premrhana lajdackym prislusenstvom, ktore dohromady dava sotva priemerny cistiaci efekt

• zakúpené v Motozahrada.eu

• zakúpené v StavbaEU.sk

• mnoho prislusenstva
    • pomer cena/vykon
    • vzhladom na zle trysky je cistiaci ucinok sotva priemerny

Neviem ci je to vyhoda alebo nevyhoda, ale vyrobok je technicky rovnaky ako Cecotec Hidroboost 3200 ci Anlu APW-VAS-150(P), ale to len tka skor pre info... k veci: Vybral som ti toto zariadenie kedze potrebujem cistit cca 120m2 drevenu terasu, nejake tie kanalizacne a odvodnovacie potrubia, strechu, auto, chodnik a podobne prace na zahrade a chate. Koli predpokladanej narocnosti, kde Karcher K2/K3 "nestihali", Parkside 110/135/150 tiez nie - cistenie bolo zdlhave, stroje potrebovali oddych, niektore prace bolo potrebne urobit opakovane... som hladal dostatocne vykonne riesenie. Idealne K7 od Karcheru, ale tam ma zastavila cena... Do finale sa u mna dostali POWERPLUS POWXG90425 195bar max./130bar prac. a prave tato GUDE GHD 225 225bar max./150bar prac. Vsadil som na vyssi prikon motora, vyssie tlaky a tak isto prietok vody. Kedze zjednodusene povedane, cim vyssi tlak - tym lepsie cistenie & cim vyssi prietok vody - tym rychlejsie cistenie. No realita ukazuje aj 3tiu premennu, a velmi dolezitu - kvalita trysiek a prislusenstva... Kupa tohto pristroja je na zvazenie kazdeho samostatne, nakolko stroj je technicky povedzme na urovni K7 od Karcheru (cize top), bohuzial pribalene prislusenstvo degraduje vysledky cistenia na slabsi priemer. Otazka teda je ci kupit tuto masinu za cca 260e, ale k nej rozne adaptery a vsetko potrebne prislusenstvo za dalsie peniaze ( 50-80 EUR? non-Karcher prislusenstvo alebo 130-200E za Karcher original prislusenstvo), ci rovno investovat do cca 356e do KÄRCHER K 5 Full Control Car & Home, ktory vdaka skvele navrhnutym tryskam a prislusenstvu bude mat minimalne rovnake cistiace ucinky. Teoreticky ak to porovname s technicky porovnatelnym K7 Premium Smart Control Car & Home v cene cca 680 Eur, tak sa tato Gude oplati aj po dokopeni Karcherackeho prislusenstva kedze by to bolo niekde 460Eur vs 680 Eur... Uvidime casom, mozno sa potvrdi to co hlasala svojho casu jedna reklama, " Nie sme tak bohatí, aby sme kupovali lacné veci."

• zakúpené v Motozahrada.eu

• Objem nádržky na čistiaci prostriedok: 1,2 l
  • Dĺžka tlakovej hadice: 6 m
  • Rozmery (dxšxv): 435 x 420 x 955 mm
  • Hmotnosť netto/brutto: 27,8 kg/32,8 kg

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Kontaktujte nás