Kärcher K 4 Full Control 1.324-000.0

Dĺžka tlakovej hadice
6 m

• kvalitný a dobrá cena
  • , zakúpené v HARTES.SK

Vysoko tlaková hadica sa mi hneď zalomila, je dosť mäkká ale asi dosť odolná lebo sa jej nič nestalo takze super kvalita

• , zakúpené v HARTES.SK

• vyborne spracovanie kvalitne plasty overena znacka KÄRCHER postacajuci tlak
    • nezistil som nedostatky

Maximálny tlak
130 bar
Dĺžka tlakovej hadice
6 m

Stroj sa hodí na príležitostné čistenie stredne silného znečistenia a pre plošný výkon 30 m²/h. S vysokotlakovým čističom Full Control nájdete pre každý povrch vhodný tlak. Stupeň tlaku sa nastavuje na pracovnom nadstavci a môže sa skontrolovať priamo na LED displeji pištole – pre maximálnu kontrolu. Prechod z vysokého tlaku na režim čistiaceho prostriedku je bez výmeny pracovného nadstavca. Pištoľ je ihneď poruke a spolu s pracovným nadstavcom sa môže pri krátkych prestávkach v práci odložiť do držiaka. Vďaka výškovo prestaviteľnej teleskopickej rúčke sa strojom pohodlne manipuluje a jeho uskladnenie je kompaktné. Vďaka ľahko prístupnému systému Plug 'n' Clean vymeníte čistiaci prostriedok jedným pohybom ruky a stav naplnenia rozpoznáte pohľadom. Tento vysokotlakový čistič ďalej presviedča nižším ťažiskom a opornou nohou pre väčšiu stabilitu ako aj praktickým vedením hadice. Oporná noha sa môže používať ako druhá rúčka, čím je možné stroj jednoducho zdvihnúť do regála alebo naložiť do batožinového priestoru auta.

Vlastnosti a výhody:

Teleskopická rukoväť

• Pre pohodlnú výšku.
  • Kompletne zasúvateľné pre optimálne odkladanie.

Systém Quick Connect - Pre jednoduché a rýchle pripojenie a odpojenie vysokotlakovej hadice na stroj a pištoľ.

Výbava:

• Teleskopická rukoväť
  • Vodou chladený motor
  • Soft bag
  • Integrovaný jemný vodný filter
  • Adaptér pre pripojenie záhradnej hadice A3/4"

Oblasti využitia:

• Bicykle
  • Na čistenie záhradnej techniky, náradia
  • Záhradný, terasový alebo balkónový nábytok
  • Na čistenie plotov, menších záhradných ciest a dlažby
  • Na čistenie motocyklov a skútrov
  • Na čistenie malých áut

• Hmotnosť bez príslušenstva (kg): 11,4
  • Hmotnosť vr. obalu (kg): 14,4
  • Rozmery (d x š x v) (mm): 397 x 305 x 584

• Funguje to.
    • V mnohých ohľadoch nie je navrhnutý na pohodlné používanie.

Pre mňa sklamanie. Ten, kto ho navrhol, ho pravdepodobne nepoužíval. Nič nie je vymyslené. Taktiež nie sú vhodné na skladovanie vysokotlakových káblov a ich prepravu z jedného miesta na druhé. Nie je to to, čo by som očakával od spoločnosti Karcher.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • K4es je robustnejší, preto sme si ho vybrali, aby sme si ho mohli užívať ešte dlho
    • Zatiaľ sme nezažili žiadne zlé veci

Kúpili sme ho na čistenie vonkajšieho kameňa, ríms a umývanie áut. Jednoducho ho milujeme, funguje super dobre a naozaj odstraňuje roky špiny z dierkovaného vápenca aj z kôry stredomorského kameňa.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Robustný a odolný stroj, ktorý možno používať so širokou škálou príslušenstva.
    • Zariadenie na uskladnenie/pripojenie káblov a hadíc je potrebné zlepšiť.

Za výhodnú cenu (~ 60EFt) to bola veľmi dobrá kúpa, odolný výrobok, stále použiteľný po takmer dvoch rokoch bez problémov, s mnohými doplnkami a prísadami. Od každodenného umývania áut až po čistenie dlažby, fasád a kanalizácie - odvedie perfektnú prácu. Skvelý stroj pre výzvy rodinného domu

• Čistiaci výkon dobrý Jednoduché použitie
    • Hadica by mohla byť dlhšia

Na základe ceny a názvu značky

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Dlhý kábel, dlhá tlaková trubica, dobre nastaviteľný tlak.
    • Neviem, kam na stroji umiestniť elektrický kábel.

Predtým som mal vysokotlakovú umývačku Karcher a bol som s ňou spokojný.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Dobrý pomer ceny a kvality. Som s ním veľmi spokojný.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Všetko je podľa očakávania, nahradil som K2.
    • Zatiaľ žiadne.

Dostal som to, čo som očakával.

• Celkom fajn pracuje zvláda požiadavky okolo domu, co sa tyka vykonu, je prva vodou chladná oproti nižším radám
    • Neviem kde to robia ale je to cisto čínsky výrobok, material hrozny plast napr. Hadica tvrda neforemna a sucastne tenka prelamuje sa no hroza strasne na uskladnenie. Vyvod z cistica na tlakovu hadicu by mohol byt za tie peniaze kovovy, alebo nech to nieje aspon plastove kolienko ktore mi asi po roku roztrhol tlak , musim reklamovat a uchyt na privod by tiez mohol byt kovovy ale s tym sa zatial nic nestalo no davam na nu pozor jak na oko v hlave, a taktiez problem s uchytenim hadice tou sponou hroza stale to vyskakuje lutujem ze som nevzal rival tie peniaze a znacka sa nikde neprejavily. A ked tu neforemnu hadicu date na ten predpripraveny hak, potom sa pre jej neforemnost rozlucte s tahanim na kolieskach. Je to smutne myslel som ze karcher je c tlak. Cisticoch top, ale uz tomu tak nieje

Hroza des ak sa velmi nudite kupte si ju

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Okrem nevýhod som s ním spokojný, robí svoju prácu, urobil som správnu voľbu.
    • Párkrát som ho použil, bolo to v poriadku, teraz sa snažím kopiju odvinúť, ale je zaseknutá. Predtým som už oštepy menil, vtedy to išlo hladko, ale teraz si už netrúfam navíjať ich zo strachu, že ich zlomím. Dokonca som si pozrel video, ako v ukážke menia oštep, a jednoducho mi to nejde. Veľmi nepríjemné!

Hľadal som stroj vhodný na čistenie a umývanie áut.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • O lacnejších práčkach som čítal len zlé veci. Na výber je viac príslušenstva ako v domácej mini autoumyvárni.
    • Môžete si pre ňu kúpiť samostatnú univerzálnu kvapalinu do ostrekovačov, ktorú stačí zapojiť do zariadenia.
    • Umývacia trubica je veľmi tuhá a krúti sa, čo trochu sťažuje prácu s ňou.

Hľadal som kvalitný výrobok, nie na 10 minút používania.