Kärcher K2 CAR 1.673-228

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v HEJ.sk

• super produkt, myslim, ze jeden z najlepsich v tejto kategorii. cistiaci vykon je neprekonatelny
    • chyba mi na nom nadobka na zmiesavanie cistiaceho prostriedku - strkat hadicku do nejakej bandasky pri kazdom cisteni mi pride neprakticke

Produkt hodnotim celkovo kladne. ako som uz napisal, privital by som spominanu nadobku. Ta je vsak k dispozicii bud v K2 Premium, alebo vo vyssich modelovych radach. mozno skusim pozret v autorizovanom servise.
    ale inak je tento cistic skutocne super. osobne maskutocne prekvapila sila rotacnej trysky, ktora cisti skutocne neprekonatelne. zazranu spinu zo zamkovej dlazby som umyl za par minut.
    celkovo skutocne odporudam

Produkt nemá žiadne parametre.

Maximální tlak (bar): 110 Příkon (W): 1600 Průtok (l/hod): 360 Kolečka: NE * Atraktivní design v mnoha provedeních. * Vylepšení pohodlí a manipulace (ergonomická rukojeť, větší závěsný hák) * Kola a vyšší madlo pro lepší mobilitu * Easy-click řešení úložiště pro příslušenství přímo na stroji * Perfektní příslušenství pro čištění vozidel, jako jsou automobily nebo motocykly Standardní vybavení: * ruční stříkací pistole s 4m vysokotlakou hadicí a držákem pistole * rotační tryska * hák na upevnění kabelu * integrovaný vodní filtr * sací hadice * mycí kartáč * pěnová tryska 0,3 l * 2x skládací kanystr (5l): autošampon Technické parametry: * tlak: max 110 bar * průtok vody: max 360 l/h * vstupní teplota vody: max 40 stupnů Celsia * Napájecí napětí: 230 V * Příkon: 1,6 kW Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 4.700 Výška (cm): 40.00 Šířka (cm): 20.00 Hloubka (cm): 32.00 EAN: 4039784825161 Záruční doba: 24 měsíců Vysokotlaký čistič značky Kärcher, který je určen pro příležitostné použití na lehce znečištěné povrchy.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v HEJ.sk