Kränzle 1152TS T

Maximálny tlak
130 bar
Dĺžka tlakovej hadice
15 m

Vysokotlakový čistič Kränzle 1152 TST Nový profesionálny vysokotlakový studenovodný čistič na podvozku s rotačnou keramickou a vario tryskou v nereze a navíjacím bubnom s 15 m hadicou v základnej výbave. S pracovným tlakom 130 Barov a prietokom 10 l/min je tento stroj ideálnym domácim pomocníkom na všestranné použitie. Stroj je novo vybavený systémom Total-Stop na okamžité vypnutie elektromotora. Príslušenstvo: hadica 15m, tlaková pištoľ, Vario tryska, rotačná tryska. Ďalšie príslušenstvo nájdete tu.

1zákazník odporúča produkt
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Vykonáva prácu umývania, ktorú potrebuje.
    • Vďaka robustným kolieskam môžete naozaj stúpať po schodoch. cca 40 kg
    • Hadica je dlhá 10 metrov, čo je podľa môjho názoru pre umývačku absolútne nevyhnutné.
    • Trubkový bubon funguje dobre Pravidelne ho prinášam, nosím ho, prepravujem ho.
    • Bohužiaľ, ak ho nepoužívate a je niekde zapnutý, môže vytekať /po 13 mesiacoch používania : max. 30 minút nie nepretržite a 4-5 krát do roka 30 minút, potom odpočinok a opäť 30 minút / Kúpil som ho pre firmu, takže záruka je len 12 mesiacov.
    • Pri 15 mesiacoch uvoľnenia zbrane som sa zastavil v Baja na Axial, nechali ma v dielni a ukázali mi spravodlivým spôsobom, že lepia podložku ako a kde. Od tej doby je zbraň perfektný vďaka nim, ale nie to, čo som očakával od stroja cez 200. 000 forim.

Napriek tomu by si Kranzleho opäť vzal a opäť Axial Lake, kde boli služby perfektné. Nechceli mi predať drahší, objednal som si ten, ktorý mi vyhovoval po telefóne a priniesli mi iný ľahší/lacnejší a drahší ťažší/. Na čo nevedeli odpovedať, na to sa pozreli hore a buď sa spýtali služby.

• , zakúpené v ČistýSvet.SK

• Spolahlivy kvalitny vyrobok
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Odolné
    • jednoduché používanie
    • dobrá cena
    • priemyselná pištoľ a tomlo
    • chemická absorpcia
    • nie, že by som o tom vedel

Toto je strašne dobre zostavená práčka! Môžem ju len odporučiť tým, ktorí hľadajú serióznu práčku!