Makita HW 102

Na sklade • 1 variant4,9 €81 % • 3 831 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,2 €75 % • 6 374 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 1 008 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant5 €96 % • 580 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček2,4 €97 % • 31 663 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,7 €95 % • 466 recenziíĎalšie informácie

Dĺžka tlakovej hadice
Navijak
Kolieska

• , zakúpené v APOLLOs.SK

Vapku som už vyskúšal, je perfektná, bajonety dobre tesnia a tlak je akurát.

• , zakúpené v zlavacik.sk

Kvalita

• , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

• Šikovný, malý, výkonný.

Výkon
Dĺžka prívodného kábla
Dĺžka tlakovej hadice
Navijak
Kolieska

vysokotlakový čistič • príkon 1 300 W • maximálny tlak 100 barov, pracovný tlak 70 barov • prietok vody 360 l/h • hliníkové čerpadlo s nerezovým piestom • vymeniteľné uhlíky • pogumované kolieska • teleskopické madlo • automatický bezpečnostný ventil • vodný filter • integrovaný držiak príslušenstva • pištoľ • tryska • nastaviteľná tryska • turbo tryska • tryska s nádobou na saponát • 5m vysokotlaková hadica • konektor

3zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v APOLLOs.SK

Vapku som už vyskúšal, je perfektná, bajonety dobre tesnia a tlak je akurát.

• , zakúpené v zlavacik.sk

Kvalita

• , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

• Šikovný, malý, výkonný.
    • Nič.
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v StavbaEU.sk

• Dobrá cena, sympatické rozmery, silný, spratný.
    • Nič.

už som mal predošlý typ - poškodila sa "pištoľ" no zakúpil som si pištoľ / z tohto typu ktorá sa nedala použiť .. tak som bol nútený zakúpiť novší typ ( najlacnejší) .pokiaľ sprevádzkujem pôvodnú ..ktorej sa mi zdá striekacia dýza lepšie ovládateľná

chcel som HV 120 a ten nemáte

• , zakúpené v Naradieshop, s.r.o.

som spokojny

• , zakúpené v levneELEKTRO.cz

• Cena,nastavce v baleni,kolieska,japonska kvalita
    • Zatial neviem

Odporucam

• veľké sklamanie z Makity. Totálny zmätok vyrobený v Číne.

v priebehu pol roka 3 krat pokazeny tlakový spínač. Idem ho vrátiť do predajne.

• hrackarska haraburda. Cerpadlo prasklo po prvom pouziti. velke sklamanie zo "znacky"

NIKDY VIAC!
    Nastastie mi vratili peniaze, lebo to bolo do 7 dni. Kamarat mi poradil, ze ak chcem nieco kvalitne mam si kupit znacku Nilfisk a aj som tak spravil. objednal som si cez intenet z trencina cez originalwapka.sk , prislo za dva dni a je to super, uz som to pozeral je to cele z hliniku. Fakt odporucam.