Nilfisk C 120.7-6 PCA X-TRA 128471011

120 bar
Dĺžka tlakovej hadice
6 m
Navijak

Mali sme odporúčanie na tento produkt. No hneď po nasadený plastovej prepojky na hadicu praskla, po napojení hadice , voda okrem hadice tiekla z celej spodnej časti wapky.

• dobrá cena
    • slušný výkon

• Oproti Karcher K3 mi pride, ze sa veci skladnejsie zasuvaju do zadnej casti cistica
    • Samonasavanie. Neviem preco ale dlho som hladal, ci ma samonasavanie. Vyrobca ako keby sa tym ani nechvalil. Ked si vsak clovek stiahne manual v PDF tak tam je samonasavacie nastavenie popisane. Funguje vyborne.
    • Predny vstup na hadicu je z umelej hmoty. Tomuto konstruknemu rieseniu nerozumiem, kedze cerpadlo je kovove. Uvidime kolko to vydrzi. Kolegovi to uz prasklo.

Zopar krat som nim umyval auto a vycistil som nim chodnik a kachlicky okolo rodinneho domu, ktore neboli asi 20 rokov cistene. Cize konecne vidim ako vyzerali ked boli nove. Zatial by som nemenil. Dufam, ze dlhodobe pouzivanie potvrdi pociatocny vyborny dojem.

Maximálny tlak
120 bar
Dĺžka tlakovej hadice
6 m
Navijak

Nilfisk C 120.7-6 PCA  Original Wap 128471011 - Vysokotlakový čistič, wapka Kompaktná rada je dokonalou voľbou, pokiaľ potrebujete vysokotlakovú umývačku na najbežnejšie úlohy pri cisteni. Od najkompaktnejšej RADY C 100 C 110, az po najvýkonnejšiu sériu Compact C 120/125 sú všetky stroje ideálnym riešením pre všetky úlohy v domácnosti na cisteni vozidiel. Čo najdete Profesní vo vsetkych modeloch RADY Compact: 1. Kovové čerpadlo 2. Rýchlospojka medzi hadicou pištolou 3. Click & Clean Príslušenstvo 4. Napeňovací nástavec 5. Trysku s rotačným lúčom 6. Trysku s bodovým lúčom 7. Automatický Start / Stop 8. Masívne úchyty príslušenstva Technická špecifikácia: Tlak max. (Bar) 120 Prietok Vody (l / h) 440 Príkon el. (W) 1400 Hmotnosť (kg) 9,2 Dĺžka vysokotlakovej hadice (m) 6 Štandardné príslušenstvo: Podvozek áno Tryska s bodovým lúčom áno Tryska s rotačným lúčom áno Napeňovací nástavec áno Ihla na čistenie trysiek áno špeciálne príslušenstvo: Patio Compact áno Pevná Kefa áno Čistič trubiek nie

4zákazníci neodporúčajú produkt

• - nemal som možnosť zistiť nejaké plusy, lebo ešte som ho nemohol použiť dva razy po sebe, bez toho, že by sa nepokazil.
    • - kvalita prevedenia
    • - autorizovaný servis

Ja mám presne také isté skúsenosti s Nilfisk, ako predchádzajúci majiteľ tohoto nepoužiteľného prístroja.
    Utekajte od toho čo najďalej.

• dobrá cena
    • slušný výkon

zatial nemozem hodnotit, pouzity bol iba raz.

• - ani ma nič nenapadá
    • - nadstavec na dlažbu je nedomyslený. Keď s tým pracujem, musím poriadne tlačiť, a hlavne držať to v presnej pozícii. Lebo v opačnom prípade skončí všetek bordel na stenách domu. Podľa mňa mal byť nadstavec väčší, širší a hlavne mal mať lepšiu spodnú ochranu proti odletovaniu špiny do strán.
    • - mám ho cca 5 rokov, používam ho na jar a na jeseň na čistenie kolies + 2x ročne na vyčistenie dlažby asi 50m2 a ešte asi 2x ročne na čistenie kúsku ulice. Vydržal však veľmi málo, lebo práve sa mi pokazil. Keď to zhrniem, použil som ho za tých 5 rokov cca 25x a už poriadne nefunguje.
    • - už posledné dva roky ide nejako čudne, tento rok však vypovedal službu už úplne. Keď ho pustím, ako keby nemal tlak. Síce strieka vodu, ale iba tlakom vody bežnej hadice. To si môžem rovno pustiť napriamo hadicu. Keď dvakrát-trikrát po sebe stlačím spínač na čistiacej hadici, tak sa občas chytí, a ide aj vysoký tlak. Na to ale už nemám nervy. Idem skúsiť kúpiť Karcher.
    • - tam kde sa montuje vysokotlaková hadica, je malý filter. Tento filter som vytiahol von a zistil som, že je rozpadnutý. Zohnať sa nedá.

Nalákali ma na kovové čerpadlo, ktoré vraj dlho vydrží, ale sklamal ma. Prechádzajúci no-name tlakový čistič tiež vydržal 5 rokov, ale bol o polovicu lacnejší. Tento nilfisk som kupoval za cca 130 EUR:

Značku Nilfisk nekupovať!!!
    Vysoká poruchovosť a katastroválny servis.

nutná potreba ale ešte som ho nepoužila