Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

TOP 6 v kategórii Vysokotlakové čističe

Produkty vyberáme automaticky podľa recenzií používateľov, záujmu o produkt a predaja.

49,99 €

Parkside

Recenzie

Zatiaľ nevyskúšaný.

• malý, skladný,

Vyhovuje mi. Dokáže, čo som od neho očakával.

• lacny a lahky prirucny tlakovy cistic
    • V inzerate sice bolo pisane, ze ide o cistic s 100bar tlakom, avsak to nebola pravda, tento tlak je akysi maximalny podla navodu, avsak pracovny tlak je cca 70bar a ten je vlastne podstatny. Snad mohol vyrobca dat nieco dlhsiu hadicu a nie iba 3m - je to dost omedzujuce.

Celkove hodnotenie davam vsak dostatocne pre bezne male pouzitia. Tento cistic v konecnom posudeni plni funkciu cistenia. Avsak ak niekto chce intenzivnejsi cistiaci musi siahnut na inu cenovu kategoriu. Ja som v konecnom efekte spokojny.

Parametre produktu

Výrobca
Parkside

Popis produktu

Ideálny pre vozidlá, terasy, fasády a pod. Energeticky úsporný automatický systém spúšťania a zastavenia: Prevádzka motora iba pri stlačení rukoväte pištole Nasaditeľný nadstavec so štandardnou vario tryskou Ergonomické držadlo pištole vrátane detskej poistky 3 m vysokotlaková hadica s ochranou proti zalomeniu Rýchlospojka pre bežné hadicové záhradné systémy S praktickými držiakmi na kábel a príslušenstvo Dodané príslušenstvo: 1 nadstavec, 1 štandardná vario tryska, 1 vysokotlaková hadica (3 m), 1 hadicová rýchlospojka, 1 čistiaca ihla na trysku Technické údaje Príkon: 1 300 W Pracovné dopravné množstvo/menovité dopravné množstvo: max. 4,5 l/min (270 l/h) Dopravné množstvo: max. 6,0 l/min (360 l/h) Pracovný tlak/menovitý tlak: max. 7,4 MPa (74 bar) Max. tlak: 11 MPa (110 bar) Dĺžka sieťového kábla: 5 m Rozmery cca 43,3 x 21,7 x 21,2 cm (bez hadicovej rýchlospojky) Hmotnosť cca 3500 g Návod na použitie

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Recenzie

Priemer z 4 hodnotení

zákazníci odporúčajú tento produkt
zákazníkov neodporúča tento produkt

Zákazníci najčastejšie zmieňujú

Zatiaľ nevyskúšaný.

• malý, skladný,

Vyhovuje mi. Dokáže, čo som od neho očakával.

• lacny a lahky prirucny tlakovy cistic

• zakúpené v lidl.sk

nema vsetky funkcie klasickej Vapky, ale je dostacujuci na to, na co je potrebny. Lahka montaz a jednoducha obsluha.