Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku
TOP 5

Riwall REPW 120 SET

TOP 5 v kategórii vysokotlakové čističe.

Produkty vyberáme automaticky podľa recenzií používateľov, záujmu o produkt a predaja.

Riwall REPW 120 SET

Skvelý pomocník pri odstraňovaní bežných nečistôt v okolí domu, záhrade, na motorových vozidlách, či plastových doplnkoch. Stačí pripojiť k zdroju vody a môžete upratovať. Celý popis
73,60 € Doprava zdarma, Skladom

Vybraná variant

Garantovaný nákup z MALL.SK. Ako to funguje?

Garantujeme bezpečný nákup

Nakúpte cez oranžové tlačidlo „Kúpiť na Heureke“ a budete mať istotu, že:

• Platba kartou je bezpečná.
  • Nakúpite len u overených e-shopov.
  • Reklamácia prebehne hladko.
  • A veľa ďalšieho...

Variant v obchode StavbaEU.sk

Variant v obchode zahrada-shop

Variant v obchode epotreby.sk

Variant v obchode Jardin.sk

Variant v obchode Naradieshop, s.r.o.

Variant v obchode DATART.sk

6 výdajných miest
Do obchodu MALL.SK

Varianty v obchode MALL.SK

Vývoj ceny

Získajte prehľad o vývoji ceny vo vami vybranom období.

Aktuálne najnižšia cena: 67,99 €

Stráženie ceny

Aktuálne najnižšia cena: 67,99 €

Špecifikácia

Popis

Ak potrebujete umyť zablatené koleso, špinavé pneumatiky auta, alebo pripraviť plastový záhradný nábytok na ďalšiu sezónu, uľahčite si prácu na maximum. Elektrickú tlakovú umývačku stačí pripojiť k zdroju vody, ktorým môže byť klasický vodovodný kohútik, alebo aj voda z vedra či priamo z rybníka. Plochý lúč vody môžete jednoduchým otočením dýzy podľa potreby rozšíriť. V prípade, že zápasíte s odolnými nečistotami, využite turbo dýzu s intenzívnym rotujúcim lúčom vody. Systém auto stop podľa situácie vypína motor kvôli úspore energie a menšej hlučnosti. Umývačka sa ľahko ovláda, dobre sa drží, má nízku hmotnosť a praktické pojazdné kolieska na rýchlu manipuláciu. V prípade potreby k nej v priebehu okamihu môžete pripojiť čokoľvek z bohatého príslušenstva. Celý popis

Parametre produktu

120 bar
Dĺžka prívodného kábla
Dĺžka tlakovej hadice

Navijak

Prístroj obsahuje navijak na hadicu.

Kolieska

• možno by bol lepší vyšší tlak, ale o by už bola vyššia cena

• zakúpené v epotreby.sk

Ešte som neskúšal

• zakúpené v MALL.SK

Som veľmi sklamaná, ale zatiaľ som nemala doručený tovar, ktorý som si objednala a aj zaplatila. Dúfam, že to v najkratšom čase vyriešite...

• je to malé a skladné
    • má 2 čistiace hlavice, aj nastaviteľné
    • má aj filter a nasávanie z nádrže
    • jednoduchá obsluha
    • výhodná cena za slušnú výbavu
    • kto chce extra doplnky, nech si dokúpi
    • za takú cenu lepší výkon nedostanete

Vysokotlakový čistič s výkonom dostačujúcim na domáce použitie. Treba iba správnu hadicu namontovať, aby neodletelo pod tlakom prívodu. Jednoduché ovládanie, kompaktné rozmery. Odporúčam!

• zakúpené v MALL.SK

Malý, ľahký, pekný dizajn. Rozumná cena za kvalitný výrobok pre bežné domáce použitie.

• zakúpené v Naradieshop, s.r.o.

dlhe nabijanie

• Cena ,výkon
    • Veľkosť

• zakúpené v HOBBY-Németh

• dobry tlak
    • bohate prislusenstvo
    • na kolieskach
    • moznost cerpania vody zo suda

uz som mal nizsi model repw 100 od tejto znacky no po 4 rokoch sa pokazil, takze som znova zakupil od tej istej znacky no vyssi model s lepsimi parametrami, snad sa tiez po zarucnej dobe nepokazi

• Malá veľkosť a hmotnosť - skladné
    • Všetko príslušenstvo sa dá uložiť na telo prístroja
    • Dobrý pomer kvalita/cena
    • Postačujúce príslušenstvo na umývanie auta
    • Bez problémov potiahne vodu z bandasky
    • Nevidím žiadnu relevantnú nevýhodu

Ide o dobrý produkt za dobrú cenu, ktorý zastane svoju úlohu, na ktorú je určený. Tlak je dostatočný na umytie auta. Na nasávanie si stačí kúpiť 1/2" rýchlospojku a 1/2" hadicu dĺžky podľa potreby. Ja som si zaobstaral 2 metre takej hadice a spolu s rýchlospojkou ma to vyšlo v záhradníctve na 1,40€. Na umytie hatchbacku miniete tak 50-80 litrov vody. Produkt odporúčam.;)

• zakúpené v HOBBY-Németh

• silný výkon

• zakúpené v AkcioveNaradie.sk

Je pravda, že som si objednal Riwall 120,no tovar mi dlhšie nebol doručený, tak som volal do Nitry priamo do "Akciové náradie.sk a tam sa mi ospravedlňovali, že na moju objednávku pozabudli! No zároveň ma pán predajca presvedčil, aby som si zobral výrobok Riwall 150 set a musím povedať, že so urobil dobre! Tovar mi bol následne doručený ako povedal predajca a s výrobkom som zatiaľ veľmi spokojný. Vrelo odporúčam Riwall 150 set, pretože má už v základe bohaté príslušenstvo, ktoré som si pri 120-ke musel dokupovať.

• zakúpené v StavbaEU.sk

• Kvalita
  • zakúpené v MALL.SK

Za tie prachy super.. vodu čerpá aj zo suda, nechápem recenzie,že to nejde..

• Výkon

Po prvom požití zatiaľ spokojnosť. Myslím, že na domáce použitie úplne stačí.

• kvalitne

• Prakticky pomocnik
    • Nic

Funguje.

• kompaktný
    • výkon
    • kvalita
    • krátka hadica - iba 5m
    • plastový ventil sa dá veľmi ľahko ulomiť - treba dávať pozor
    • prívodná hadica na vodu nie je v balení

Rozhodoval som sa pre kúpu mojej prvej vapky. Chcel som, aby mala aj samonasávanie. Pomer/cena/kvalita jednoznačne hovorili v prospech RIWALL. Na bežné umývanie auta prípadne bicyklov úplne postačuje. Výkon je dostatočný. Taktiež funguje aj samonasávanie, max. však do cca. 1m. Taktiež je plusom kovové čerpadlo. Ako nevýhodu hodnotím plastový ventil, na ktorý treba dávať obrovský pozor aby sa neulomil prípadne po každom použití vapky ho treba zložiť. Taktiež hodnotím ako nevýhodu veľmi krátku hadicu - iba 5m. Je nutné dokúpiť predlžovaciu, ktorá má 8m a je možnosť tieto dve spojiť dokopy. Taktiež treba dokúpiť hadicu na prívod v rozmere 1/2, ktorá v balení nie je. V konečnom dôsledku hodnotím produkt veľmi dobre a zatiaľ som s ním spokojný.

• zakúpené v Prva.sk

Pomer výkon/cena v pohode.

• Nedisponuje funkciou samonasávania
    • Nekompatibilita s príslušenstvom iných, značkových výrobcov

Tento výrobok neodporúčam kupovať nakoľko skutočnosť neodpovedá popisu... Najviac som sklamaný z toho že tlaková umývačka Riwall REPW 120 SET vôbec nedisponuje funkciou samonasávania, taktiež nadstavec s nádržkou na saponát nefunguje tak ako by mal- nedokáže napeniť ani so značkovým čistiacim prostriedkom a má tlak ako záhradná hadica, nie ako vysokotlakový čistič.. Rovnako "Možnosť pripojenia bohatého príslušenstva" nie je pravdivá, kedže Riwall nemá veľkú ponuku príslušenstva, a väčšina iných značiek je nekompatibilná.

Parametre produktu

120 bar
Dĺžka prívodného kábla
Dĺžka tlakovej hadice

Navijak

Prístroj obsahuje navijak na hadicu.

Kolieska
Hmotnosť
6.3 kg

Popis produktu

Príjemná cena, nízka spotreba a viditeľný výsledok

Umývačka vám ponúkne lákavú kombináciu predností. Je veľmi spoľahlivá, praktická, účelná, má moderný dizajn, dobre a rýchlo sa s ňou pracuje. Môže ju používať celá vaša rodina. V priebehu chvíľky ju znovu zložíte do kompaktného tvaru a uložíte na svoje miesto.
Príjemná cena, nízka spotreba a viditeľný výsledok

Vyčistí aj odolné nečistoty

Čokoľvek okolo domu potrebujete upratať – vyčistiť dlažbu, umyť plastový nábytok, plot, alebo pripraviť bicykel na novú sezónu, umyť auto, kolieska na kosačke, alebo čokoľvek v dielni, tlaková umývačka si hravo poradí aj s odolnými a zaschnutými nečistotami.
Vyčistí aj odolné nečistoty

Čerpadlo so samonasávaciou funkciou

Tento model je vybavený unikátnym kovovým čerpadlom, ktoré sa pýši samonasávaciou funkciou. Umývačku môžete v priebehu chvíľky pripojiť k vodovodnému kohútiku, alebo k studni, vodnej nádrži, vedru, sudu, k rybníku, záleží na aktuálnych možnostiach, ktoré máte práve k dispozícii.
Čerpadlo so samonasávaciou funkciou

Jednoduchá a rýchla manipulácia

Vďaka premyslenej konštrukcii je ovládanie umývačky veľmi jednoduché, intuitívne, pohodlné a ergonomické. Určite oceníte nízku váhu, rovnako ako praktické pojazdné kolieska. Umývačka má päť metrov dlhý elektrický kábel a päť metrov dlhú tlakovú hadicu. Dostanete sa všade, kam budete potrebovať.
Jednoduchá a rýchla manipulácia

Dokumenty

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Kontaktujte nás