Skil 0761AA

SKIL - člen skupiny BOSCH Vysokotlakový čistič SKIL 0761 AA Exkluzívny dizajn Skil „EASY STORAGE“ na pohodlné a úsporné skladovanie náradia a príslušenstva Má viac než...
Doprava 5 €,Do týždňa

Dĺžka tlakovej hadice

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Spokojnosť
  • , zakúpené v Extranaradie.sk

• cena, váha, dĺžka hadice a kábla
    • zatiaľ neviem
  • , zakúpené v repo.sk

• design
    • pomer cena výkon
    • skladovateľnosť
    • hliníkové čerpadlo
    • plastová pištoľ pôsobí lacno, ale je plne funkčná

značka patrí pod firmu Bosch

Dĺžka prívodného kábla
Dĺžka tlakovej hadice

SKIL - člen skupiny BOSCH

Vysokotlakový čistič SKIL 0761 AA

Má viac než dostatočný výkon a tlak pre domáce čistenie

Celohliníkové čerpadlo pre dlhšiu životnosť

Kompaktné a ľahké (ľahko prenosné)

Vyššia mobilita vo veľkej pracovnej oblasti, až 11 m (5 m kábel, 5 m hadica, a pracovná násada)

Dlhá pracovná násada s variabilným nastavením striekania

Robustný a ergonomický dizajn

Variabilné nastavenie striekania

Funkcia automatického zastavenia

Napätie a frekvencia: 220-230 V / 50-60 Hz

Rozsah dodávky :

Pracovná násada s pištoľovou spúšťou

Fľaša s čistidlom

Skladovací systém „EASY STORAGE“

Prípojka záhradnej hadice

• 15 rokov starý sivý nános na betónovom chodníku bol pekne odstránený. Bol som príjemne sklamaný. 10 metrov chodníka, približne 1,5 - 2 hodiny. Stroj vydržal, na konci ma už takmer chytali kŕče do zápästia.
    • De.
    • Ak chcete výrobok rozbaliť, rozmontujte ho a pomocou 17-hranného kľúča vyberte z pištole vysokotlakovú hlaveň. Otočím kľúčom, ale nielenže sa odpojí 17 "matica" na hlavni. Ach, nie!
    • Ale aj 17 na pištoli! Všimol som si to včas, pretože keď som ju odvinul, zo zbrane vyskočila pružina a náboj, ktorý som mohol hľadať v tráve.
    • Na ďalšiu montáž som však potreboval 2 (to sú dva) kľúče 17, pretože to bol jediný spôsob, ako dostať hlaveň z pištole.
    • Takže som opravil svoj predchádzajúci komentár:
    • Nenechávajte si len jeden kľúč 17, ale dva kľúče 17 vedľa zbrane.

Napísal som pred niekoľkými dňami a rád by som k svojej skúsenosti pridal nasledovné.

• Nie je ich veľa. Možno to, že to funguje a nie je to naozaj ťažké.
    • Nie je ani príliš hlučný.
    • Koncentrovaný prúd je naozaj užitočný, čistí, ale nemôžete s ním vyčistiť 20 m2 terasu alebo auto. Nebol by som hotový ani za šesť mesiacov.
    • Ak je prúd vody rozptýlený, tlak je veľmi slabý a prúd vody nie je rovnomerný.
    • Dávkovač pracieho prostriedku nemá na práčke miesto, žije vlastným životom.
    • Na papieri max. 105 barov. V skutočnosti je tlak vodného prúdu vo vzdialenosti 20-50 cm prirodzene ďaleko od tejto hodnoty.
    • Priznajme si, že použiteľný tlak začína pri 120-140 baroch.

Sklamanie, od práčky som očakával viac.
    Potrebuje 17" kľúč, pretože sa používa na pripojenie vysokotlakovej hadice k pištoli. (v skutočnosti sa to nehovorí).
    Je skutočne malý, ale keď skončíte s touto prácou a nasadíte pištoľ a hadice a potom naň navlečiete vysokotlakovú hadicu, zaberie oveľa viac miesta.
    Doteraz som ho používal na umývanie áut a čistenie dlaždíc na terase. Zďaleka nie je dokonalý, ale stále nie je dobrý.
    Dám tomu ešte šancu, kúpil som si 1 l koncentrátu Mellerud (pre vysokotlakové čističe) , dúfam, že bude čistiť trochu účinnejšie.

• Nízka kvalita.

Po niekoľkých použitiach praskla plastová hlaveň vo vnútri zbrane. Neodporúčam to nikomu, zlá kvalita.

• Dobrý produkt za túto cenu!
    • Stál toľko, za koľko som ho kúpil.
    • Ale funguje to dobre.
    • Zatiaľ nemôžem.

Cena bola faktorom!

• Pekný a kompaktný.
    • Tlak je nízky. Nemôžete si s ním ani umyť auto, nieto ho použiť na zložitejšie domáce práce.

Dostal som prebalený, použitý výrobok za cenu nového. Výrobok je zlý, nekupujte ho.

Je veľmi dobrý a pomer cena/kvalita je bezchybný.

• Ideálne pre okolie domu!

Robí svoju prácu! !

• Kovová hlava zabezpečujúca kvalitu a pevnosť stroja

S kvalitou výrobkov Skil som spokojný.

• Produkt zatiaľ neodporúčam.
    • Dodaný výrobok sa nezačal dodávať, v súčasnosti prebieha proces jeho výmeny do troch pracovných dní.

Tento výrobok sa nám zdal byť vhodný v tejto cenovej kategórii.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Spokojnosť